TERMINARZ KATECHEZ DLA NARZECZONYCH

 

Rejon wrzesiński

Dekanat Miejscowość / Parafia Termin            Godz. Dzień
Golina Golina, MB Szkaplerznej 4 marca - 8 kwietnia 2017 19.00 sobota
Kleczew Kleczew, św. Andrzeja 5 marca - 9 kwietnia 2017   niedziela
Miłosław Biechowo 30 kwietnia - 3czerwca 2017   niedziela
Miłosław Kołaczkowo, św. Ap. Judy i Tadeusza 3 września - 8 października 2017 20.00 niedziela
Słupca Słupca, bł. Michała Kozala 12 listopada - 17 grudnia 2017 18.00 sobota
Słupca Słupca, św. Wawrzyńca 5 marca - 9 kwietnia 2017 16.00 niedziela
Strzałkowo Strzałkowo, św. Doroty          5 marca - 9 kwietnia 2017 16.00 niedziela
Września I Września, Świętego Krzyża

I część 23 kwietnia - 7 maja

II część 28 maja - 4 czerwca 2017

16.00 niedziela
Września I Września, Wniebowzięcia NMP i Fara 12 lutego-19 marca 2017 16.00 niedziela
Września I Nekla, św. Andrzeja 24 września - 19 października 2017   niedziela
Września II Września, św. Jadwigi 5 marca - 9 kwietnia 2017 16.00 niedziela
Września II Września, św. Kazimierza Królewicza 10 września - 15 października 2017 16.00 niedziela
Września II Września, Świętego Ducha 21 maja - 25 czerwca 2017 15.00 niedziela
Zagórów Ląd, NMP 18 lutego - 25 marca 2017 20.00 sobota
Zagórów Ląd, NMP 14 października-19 listopada 2017 20.00 sobota

 

Rejon gnieźnieński

Dekanat Miejscowość / Parafia Termin            Godz. Dzień
Gniezno I Gniezno, Świętej Trójcy (Fara) 5 marca - 9 kwietnia 2017 17.30 niedziela
Gniezno I Gniezno, św. Wawrzyńca listopad - grudzień 2017    
Gniezno I Gniezno, Chrystusa Wieczystego Kapłana 28 maja - 2 lipca 2017 19.00 niedziela
Gniezno II Gniezno, św. Radzyma Gaudentego 8 września - 15 października 2017 19.00 piątek – 1. spotkanie /niedziela
Kiszkowo Kiszkowo, św. Jana Chrzciciela 4 marca - 8 kwietnia 2017 19.30 sobota
Kłecko Kłecko, św. Jerzego i Jadwigi 7 października - 18 listopada 2017 10.00 sobota
Pobiedziska Pobiedziska, Świętego Ducha 25 lutego - 1 kwietnia 2017 19.30 sobota
Pobiedziska Pobiedziska, Świętego Ducha 7 października - 18 listopada 2017 19.30 sobota
Rogowo Janowiec Wlkp., św. Mikołaja 18 kwietnia - 23 maja 2017 19.00 wtorek
Trzemeszno Trzemeszno, Wniebowzięcia NMP 5 marca - 9 kwietnia 2017 16.30 niedziela
Witkowo Niechanowo, św. Jakuba 10 września - 15 października 2017 15.00 niedziela
Witkowo Powidz, św. Mikołaja 5 marca - 9 kwietnia 2017 17.30 niedziela
Żnin Żnin, NMP Królowej Polski 12 listopada - 17 grudnia 2017 15.00 niedziela
Żnin Żnin, św. Floriana 14 maja - 18 czerwca 2017 16.00 niedziela

herb archidiecezji  czerniejewo

 

Copyright © 2017 Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie