XXIV Pielgrzymka Promienista - informacje

XXIV Pielgrzymka Promienista Czerniejewo – Jasna Góra

Zalogowani przez chrzest

Wyjście: 2 sierpień 2016 r.                                                                                                                                                                                                    Dojście: 10 sierpnia 2016 r.

Powrót: 11 sierpnia 2016 r. (wieczorem)

ZAPISY: od 1 czerwca 2016 r. w Biurze Parafialnym przy par. św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie. Dodatkowo można zapisać się w soboty i w niedzielę po Mszach św. i na spotkaniach apelowych. Koszt pielgrzymki 150 zł (w tym: koszulka, plakietka, śpiewnik, transport, wyżywienie, nocleg w Częstochowie, autokar powrotny…).

Informacje i zapisy:

  • Paweł Chmura (organizator) tel.: 691 253 516
  • ks. Rafał Hordik (przewodnik) tel.: 504 156 347, ; e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

 

herb archidiecezji  czerniejewo

 

Copyright © 2017 Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie