pano2

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Wszystkim Parafianom i Gościom w dniu Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, życzymy obfitych łask od naszego Boga – Odkupiciela, zdrowia i wszelkiej radości płynącej od Zmartwychwstałego Chrystusa.

2. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestniczącym i tym którzy przyczynili się, do uroczystego świętowania Świąt Wielkanocnych. Oddzielne podziękowania pragniemy w imieniu całe wspólnoty parafialnej złożyć na ręce pani Bernardecie Samonek Pp Tomaszewskim, Służbie Liturgicznej (ministrantom lektorom psałterzystkom) , P. Strażakom, P. Organiście, Dziękujemy za wszystkie życzenia i kwiaty z okazji Dnia Kapłana i Wielkanocy.

3. W poniedziałek wielkanocny drugi dzień świąt porządek niedzielny. W tym dniu wspieramy ofiarami i modlitwą KUL.

4. Od wtorku po Mszy św. o godz.18.00 Nowenna do Miłosierdzia Bożego zakończymy ją uroczyście przed Najświętszym Sakramentem za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz.10.00 Pamiętajmy iż słowo, modlitwa i czyn to 3 sposoby realizowania Bożego Miłosierdzia.

5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi poświęcenie książeczek dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

6. W czwartek 25.04.2019 po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania obecność obowiązkowa.

7. Dziękując za wspólną modlitwę i złożone ofiary życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.

Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie
Plac Księdza Onufrego Kopczyńskiego 7