pano2

Terminy katechez w rejonie wrzesińskim:

Miejscowość / Parafia Termin rozpoczęcia Termin zakończenia Godz. Dzień
Czerniejewo – parafia pw. św. Jana Chrzciciela 16.09.2018 21.10.2018 16:00 niedziela
Ląd parafia pw. NMP 13.10.2018 17.11.2018 19:30 sobota
Słupca parafia pw. bł. Michała Kozala 17.11.2018 15.12.2018 18:00 sobota
Września parafia pw. Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława – Fara 17.02.2019 24.03.2019 16:00 niedziela
Słupca parafia pw. św. Wawrzyńca 17.02.2019 24.03.2019 16:00 niedziela
Ląd parafia pw. NMP 2.03.2019 6.04.2019 19:00 sobota
Golina parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej 9.03.2019 13.04.2019 19:00 sobota
Września parafia pw. św. Jadwigi 10.03.2019 14.04.2019 16:00 niedziela
Września parafia pw. Świętego Krzyża 28.04.2019 2.06.2019 16:00 niedziela
Kołaczkowo parafia pw. św. Ap. Judy i Tadeusza 28.04.2019 2.06.2019 19:30 niedziela
Słupca parafia pw. par. św. Leonarda 12.05.2019 16.06.2019 16:45 niedziela
Września parafia pw. Świętego Ducha 19.05.2019 23.06.2019 15:00 niedziela
Ląd parafia pw. NMP 12.10.2019 16.11.2019 19:00 sobota

Terminy katechez w rejonie gnieźnieńskim:
Miejscowość / parafia Termin rozpoczęcia Termin zakończenia Godz. rozpoczęcia Dzień
Kłecko parafia pw. św. Jadwigi i św. Jerzego - 6 października 2018 6.10.2018 10.11.2018 10:00 sobota
Pobiedziska parafia pw. Świętego Ducha - 13 października 2018 13.10.2018 17.11.2018 19:30 sobota
Gniezno parafia pw. bł. Jolenty - 14 października 2018 14.10.2018 25.11.2018 19:00 niedziela
Żnin parafia pw. NMP Królowej Polski - 4 listopada 2018 4.11.2018 9.12.2018 15:00 niedziela
Gniezno parafia pw. św. Wawrzyńca - 9 listopada 2018 9.11.2018 14.12.2018 19:30 piątek
Pobiedziska parafia pw. Świętego Ducha - 2 marca 2019 2.03.2019 5.04.2019 19:00 piątek
Gniezno parafia pw. bł. Bogumiła - 3 marca 2019 3.03.2019 7.04.2019 19:00 niedziela
Kiszkowo parafia pw. św. Jana Chrzciciela - 9 marca 2019 9.03.2019 13.04.2019 19:30 sobota
Żnin parafia pw. św. Floriana - 10 marca 2019 10.03.2019 14.04.2019 16:30 niedziela
Janowiec Wlkp. parafia pw. św. Mikołaja - 23 kwietnia 2019 23.04.2019 28.05.2019 17:00 wtorek
Gniezno parafia pw. Świętej Trójcy - Fara - 28 kwietnia 2019 28.04.2019 2.06.2019 16:00 niedziela
Gniezno parafia pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana - 26 maja 2019 26.05.2019 30.06.2019 17:00 niedziela
Gniezno parafia pw. bł. Radzyma Gaudentego - 15 września 2019 15.09.2019 20.10.2019 19:00 niedziela
Gniezno parafia pw. bł. Jolenty - 13 października 2019 13.10.2019 24.11.2019 19:00 niedziela
Żnin parafia pw. św. Floriana - 3 listopada 2019 3.11.2019 8.12.2019 16:30 niedziela
Gniezno parafia pw. św. Wawrzyńca - 8 listopada 2019 8.11.2019 13.12.2019 19:30 piątek


Weekendy dla narzeczonych:
Kiedy?
12-14 kwietnia 2019r.    7-9 czerwca 2019r.
Gdzie?
Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny
w Rościnnie
www.roscinno.pl
Bliższe informacje
pod numerem telefonu  
693 952 409
http://cmcasa.pl


Dni skupienia (spotkania rejonowe):
Kiedy? Gdzie?
II Niedziela Adwentu 9 XII 2018
od godz. 14.00 do 16.00
Gniezno, bł. Bogumiła
Markowice, Sanktuarium
Słupca, św. Wawrzyńca
Wągrowiec, św. Jakuba (Fara)
Września, Świętego Krzyża
Żnin, św. Floriana
II Niedziela Wielkiego Postu 17 III 2019
od godz. 14.00 do 16.00
Gniezno, bł. Bogumiła
Markowice, Sanktuarium
Słupca, św. Wawrzyńca
Wągrowiec, św. Jakuba (Fara)
Września, Świętego Krzyża
Żnin, św. Floriana
II Niedziela czerwca 9 VI 2019
od godz. 14.00 do 16.00
Gniezno, bł. Bogumiła
Markowice, Sanktuarium
Słupca, św. Wawrzyńca
Wągrowiec, św. Jakuba (Fara)
Września, Świętego Krzyża
Żnin, św. Floriana
II Niedziela września 8 IX 2019
od godz. 14.00 do 16.00
Gniezno, bł. Bogumiła
Markowice, Sanktuarium
Słupca, św. Wawrzyńca
Wągrowiec, św. Jakuba (Fara)
Września, Świętego Krzyża
Żnin, św. Floriana

Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie
Plac Księdza Onufrego Kopczyńskiego 7
62-250 Czerniejewo

tel.: (61) 427 30 36
e-mail: czerniejewo.parafia@wp.pl
Numer konta: 31 1020 4115 0000 9102 0064 7719